Хто ми, навіщо нам об'єднуватись і до чого прагнути? 

Прекрасне і квітуче місто з багатовіковою славетною історією, сьогодні знаходиться у стані соціально-економічного, політичного, культурного та екологічного колапсу.

Провідні стратегічні підприємства скуплені за безцінь олігархами, а влада сплачує за їхню діяльність із наших кишень. На місцях наших дитячих майданчиків, парків та скверів з’являються чергові новобудови та розважальні центри для нової еліти.

Міська влада відверто знущається над киянами «драконівськими» тарифами, знищенням культурно-історичних пам’яток, варварськими вирубками парків, скандальними забудовами в історичному центрі столиці, нахабним ігноруванням громадської думки та безглуздими нововведеннями. 

Але якщо є місто, то де його мешканці? Чому безжальне знищення Києва відбувається з мовчазної згоди більшості киян? Хто, як не ми повинні захищати рідне місто від продажних політиків та корумпованих чиновників? Адже час постійно доводить: чиновники не зроблять Київ кращим. Це – під силу лише самим киянам, а не «розумним» чи «красивим» політикам і горе-мерам.
 

Яка наша мета? 


Громадська організація «Кияни об’єднуємось» створена у квітні 2009 р. як спроба небайдужих киян зупинити свавілля міської влади під керівництвом «молодої команди» Л.Черновецького. «Кияни об’єднуємось» створили суспільно-активні та ініціативні мешканці столиці, які підтримують європейський розвиток міста, заснований на самоорганізації, традиціях самоврядування, що передбачають обов’язкову участь громади у важливих справах управління містом.

Ми прагнемо зберегти унікальність і самобутність Києва для майбутніх поколінь. Це можливо здійснити через реальну здатність громади впливати на рішення міської влади, яка позбавила киян місцевого самоврядування і механізмів контролю над діями міських депутатів і чиновників. 

Неповторна історія міста: від часів Київської Русі до наших днів, повинна бути збережена, а не знищена на догоду бізнесменам від влади. Ми переконані – тільки активна участь киян у місцевому самоврядуванні  допоможе спільними зусиллями вирішити ті проблеми, на які не звертає уваги міська влада. Ми – це кияни, які не будуть мовчки спостерігати, як на наших очах влада знищує Київ.

Ми не підтримує вождів та популістів і не граємо в їхні політичні ігри. Ми підтримуємо чіткі кроки, що допоможуть змінити Київ на краще, а киянам забезпечити гідний рівень життя у справжній столиці великої Української держави!

Проти чого ми виступаємо: 

відсторонення громадян від справами управління містом,
безініціативності та пасивності киян;
аматорських підходів до управління столицею;
деспотизму у сфері тарифної політики міста, корупційних схем у продажі земельних ділянок та стратегічно важливих комунальних підприємств;
хаотичної забудови історичного центру,
знищення зелених насаджень;
корумпованих міських посадовців, безвідповідальності політиків перед громадою;
утопічних проектів розвитку, що тягнуть бюджетні кошти, популістських гасел та бездіяльності політиків;
обмежені киян у праві на місцеве самоврядування;
демонстративного ігнорування громадської думки з ключових питань життєдіяльності міста;

Довкола чого ми об'єднуємось: 

cтворення справжнього місцевого самоврядування; 
обґрунтованої тарифної політики та прозорих земельних аукціонів; 
чітких кроків реформування найважливіших галузей життєдіяльності міста;
реалізацію киянами своїх громадсько-політичних, соціальних, культурних прав та свобод; 
публічної відповідальності депутатів Київської міської Ради перед виборцями;
проведення громадських слухань з ключових питань розвитку і життєдіяльності міста;
спільної роботи влади і громадянського суспільства на благо та процвітання Києва, а не кишені олігархів. 

створення та відкритого обговорення "Стратегії розвитку м.Києва"

Нам цікава та важлива думка кожного киянина, якому небайдужа доля свого міста. Якщо у Вас є пропозиції, як можна спільними зусиллями покращити ситуацію у власному подвір’ї, мікрорайоні, районі та місті, та що необхідно для цього зробити першочергово, пишіть нам Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду і приєднуйтесь до нашої команди. 

Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian

Очищення влади

Банер