Громадська організація «Кияни об’єднуємось» – об’єднання ініціативних та небайдужих громадян, на основі спільних інтересів та мети, що полягають у здійсненні системних змін у районах, місті та державі, побудові демократичної структури місцевого самоврядування «знизу-догори», створені ефективних механізмів контролю за діяльністю місцевої виконавчої влади, відповідальності політиків перед громадянами, за сприяння громадської активності місцевих громад.

Мета створення та діяльності організації: об’єднання небайдужих та свідомих киян навколо ідей та принципів місцевого самоуправління, самоврядування та самоорганізації. Лише активна участь громадськості в управлінні справами власного будинку, вулиці, мікрорайону, району чи міста, зможе допомогти у вирішенні актуальних проблем на які не звертає уваги місцева влада.

«Кияни об’єднуємось» передбачає активну участь мешканців міста у спільній розробці конкретних соціально-політичних проектів та механізмів їх реалізації в масштабах районів, міста та області. Активна участь в роботі організації передбачає забезпечення реалізації громадянських, соціально-політичних, культурних, екологічних прав та свобод, кожному з учасників організації.

Свідома громадська позиція, культура, духовність та активна участь громади в управлінні державними справами, представництво у місцевому самоврядуванні вже у найближчий час сприятиме підготовці ідеологічної платформи та формуванню засад для створення політичної сили, що зможе шляхом передбаченим законодавством України та на онові представництва громадян в державних органах виконавчої влади, здійснити системні зміни в соціально-економічній, політичній та духовній сферах життя держави і суспільства.

«Кияни об’єднуємось» діють на засадах:

 • Іціативності та вільного волевиявлення.
 • Свідомої громадянської позиції її учасників.
 • Моральної та соціальної відповідальності.
 • Рівності прав та можливостей.
 • Відкритості та солідарності.


Першочерговими завданнями «Кияни об’єднуємось» є:
 

 • привернути увагу киян до найбільш актуальних проблем районів та міста Києва;
 • об'єднати активних мешканців будинків, мікрорайонів, районів та міста навколо соціальних проектів ГО спрямованих на вирішення проблем районного та міського значення;
 • створити єфективні районні осередки організації з числа учасників, активістів, волонтерів,та всіх, хто поділяє мету, погляди та наміри організації;
 • розробити та запропонувати громадам дієві проекти та механізми вирішення проблем районів та міста Києва;
 • залучити місцеві громади до активного суспільно-політичного життя, реалізації програм спрямованих на покращення ситуації в районі, місті, а надалі і в державі;
 • створити ефективні механізми легітимного тиску на органи місцевого самоврядування та контролювати ефективність діяльності влади.


Учасниками ГО «Кияни об’єднуємось» можуть бути соціально-активні громадяни України, які досягли 18-річного віку, незалежно від походження, політичних вподобань, соціального статусу, діяльності, що поділяють засади діяльності організації.

Брати участь у діяльності руху можуть всі неполітичні громадські об’єднання та ЗМІ, трудові колективи, творчі спілки, об’єднання, благодійні фонди, представники бізнес-еліти районів, що поділяють мету та цілі організації.

Наразі ГО «Кияни об’єднуємось» проводить активну підготовчу роботу по розробці соціально-політичних проектів для реалізації в районах та місті Києві. Для цього руху потрібна якомога більша підтримка прихильників у кожному домі, районі та Києві для проведення роз’яснювальної роботи з громадянами, щодо можливості участі у різноманітних напрямках діяльності організації , спрямованої на покращення життя кожного мешканця будинку, району чи міста шляхом вирішення конкретних нагальних проблем міста та покращення життя його мешканців.

Всі програми та наміри руху формуються не як розмиті та абстрактні роздуми в масштабах країни, а як чіткі та реальні пропозиції для кожного району та міста Києва. Основою для цих документів є стратегія «Відродження Києва» що буде враховувати реальне становище справ у важливих сферах життєдіяльності міста а також містити конкретні пропозиції та кроки, щодо покращення існуючої ситуації, що можна адаптувати до місцевого, регіонального та національного форматів.

Основні напрямки діяльності «Кияни об’єднуємось» у Києві:

1. Соціально-економічна політика міста
2. Фінансово-інвестиційна політика міста
3. Інформаційна політика міста
4. Транспортно-інфраструктурна політика
5. Політика ЖКГ районів та міста
6. Архітектурно-будівельна політика
7. Культурно-освітня політика
8. Охорона здоров’я та спорт
9. Екологічна політика
10. Відпочинок і дозвілля

Механізм прийняття та узгодження рішень у ГО «Кияни об’єднуємось»:

За кожен напрямок діяльності руху відповідає особа або ініціативна група осіб. Всі рішення приймаються колегіальним органом.

Інформація про всі нагальні та першочергові проблеми збирається за допомогою анкетування мешканців шляхом опитування громадської думки суспільства за допомогою сайту організації в мережі Інтернет та особистого спілкування учасників організації.

Концепція програм приймається на Загальній раді ГО «Кияни об’єднуємось». Кожен з учасників організації має право формувати власне або колективне бачення проблеми, механізмів її вирішення та виносити ці питання на загальне обговорення.

На зібраннях учасників обговорюються найбільш оптимальні шляхи можливого вирішення актуальних проблем і на основі запропонованих кроків здійснюється розробка первинної концепції програми. На обговорення можуть бути винесені декілька концепцій та програм з чітким обґрунтуванням їх доцільності.

ГО «Кияни об’єднуємось» запрошує усіх небайдужих громадян приймати участь у відроджені та розбудові рідного району, міста та держави. Всі учасники організації є прихильниками створення довгострокової соціально-економічної, політичної та духовно-культурної перспективи розвитку Києва та України.

ГО «Кияни об’єднуємось» відкрита для всіх громадян та об’єднань та готова до конструктивного діалогу з усіма демократичними силами з якими збігаються наші погляди, цілі та мета.

Ми не підтримуємо «вождів», «рятівників нації», популістські гасла псевдо патріотів або ситуативні партійні проекти, що лише прагнуть влади.

Ми підтримуємо реальні ідеї змін, що можуть покращити ситуацію у наших подвір’ях, районах, містах та відродити духовність та добробут громадян в столиці справжньої Української держави!

Фільтрувати за назвою
Показати #
#
1
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian

Очищення влади

Банер