Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: ЖК «Празький квартал-2»

ЖК «Празький квартал-2» 6 years 11 months ago #1009

  • Анонимный's Avatar
  • Анонимный
Поясніть, будь ласка, чи після рішення Київського окружного адмінсуду про призупинення дії приписів ДАБІ, забудовник має чи не має право будувати дальше всі ці будинки? Чи він (забудовник) повинен дочекатися остаточного рішення суду на подану від ДАБІ апеляцію?

ЖК «Празький квартал-2» 6 years 11 months ago #1015

  • Anonymous's Avatar
  • Anonymous
Формально, ухвалою суду про забезпечення позову зупинено дію приписів ДАБІ про зупинення будівництва. Такі ухвали набирають сили одразу і формально забудовник міг би відновити будівництво.
Якби не одне але - юристи забудовника лоханулись і оскаржили не всі приписи. Останній припис про знесення будівель "Празького-кварталу-2" юристи забудовника не оскаржили і по ньому суд не виносив ухвалу, тобто цей припис діючий, а значить забудовник повинен не будуватись, а зносити недобудови

ЖК «Празький квартал-2» 6 years 11 months ago #1016

  • Марина's Avatar
  • Марина
Общалась непосредственно с Куксой К.М. (Застройщик) по поводу возвращения денег. Человек ужасный просто. Сказал, что деньги уже никто возвращать не будет, так как я добровольно подписала договор. Вот так вот. Буду идти в суд

ЖК «Празький квартал-2» 6 years 11 months ago #1023


  • Posts:6 Thank you received: 10
  • Djadjuk's Avatar
  • Djadjuk
  • OFFLINE
Пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду - спробуємо допомогти з судом

ЖК «Празький квартал-2» 6 years 10 months ago #1024

  • Житель П.Б.'s Avatar
  • Житель П.Б.
Я житель П.Б. и очень хорошо знаю эту местность, так как живу здесь более 35 лет.

На месте строительства «Пражский 2» раньше находился глубокий яр с перепадом в 15-20 метров.

Вначале 2000-х годов, при строительстве коттеджей, это место превратилось в сельскую свалку, а впоследствии свалку Святошинского района. Сюда свозили городской мусор, бытовые и химические отходы, покрышки от авто, аккумуляторы. Для бомжей это был клондайк, и нередко устраивались драки за место сбора металлолома и свежевыброшенных аккумуляторов. В одно время вдруг все бомжи исчезли и между жителями просочилась информация, что завод электромаш тайно вывез со своих складов более 15 машин ртутных ламп. Впоследствии склады электромаша перешли под магазины «Ашан» и «Эльдорадо».

Пишу эту информацию не для того, чтобы вас в чём-то убеждать или отговаривать. Надоело наблюдать обман застройщиков о качестве строительства. Ваши дети могут гулять на детской площадке и дышать парами ртути, захороненной среди тонн мусора.

Для проверки этой информации, поспрашивайте у постоянных жителей села и старых работников сель совета, что было на месте строительства 10 лет назад, была ли здесь свалка и захоронение ртутных ламп и насколько правдива изложенная мною информация.

Право выбора, куда вкладывать деньги и где будут гулять Ваши дети остаётся за Вами.

ЖК «Празький квартал-2» 6 years 10 months ago #1025

  • Anonymous's Avatar
  • Anonymous
Як пише "Українська правда. Київ." , журналісту та активістці, яка бореться проти забудови Вумівського лісу у селі Петропавлівська Борщагівка, Валентині Аксьоновій спалили уже другу машину.

Якщо детально ознайомитися зі статею вищеназваного ЗМІ за 15.11.2016 року "Дерибан Вумівського лісу: обшуки в сільраді Петропавлівської Борщагівки", можна зробити висновки щодо замовників даного підпалу. Не буду їх озвучувати (як мої висновки, так і замовників), але самі по-собі логічно напрошуються інші висновки: якщо в опонентів не має ніяких доказів своєї правоти (законної забудови), вони переходять крайню межу як закону, так і людяності.
То чи варто їм довіряти та вкладати свої кревно зароблені в фірми (чи приватні особи) для купівлі майна, а вірніше "майнових прав", та ніколи, можливо, цього майна і не діждатися. Потім, звичайно, можна ходити пікетувати Київську міську раду чи прокуратуру з вимогами хоча б найти винних. Але гроші навряд чи хто вже поверне.
Time to create page: 0.298 seconds
Joomla 1.6 Template