Друк
PDF
21
жовтня
2011

Попову та Целовальнику повісили на вуха локшину

Сьогодні у Києві біля станції метро «Театральна» активісти громадських організацій «Свідомо» і «Кияни об’єднуємось» за підтримки небайдужих киян та журналістів урочисто відкрили «Стіну брехні», повернувши О.Попову та С.Целовальнику локшину, якою чиновники вже тривалий час «годують» захисників історичної частини міста та багатьох киян.

На стіні красувалися великі портрети двох людей, які несуть персональну відповідальність за знищення Києва та довгий час безуспішно «намагаються» зупинити скандальні забудови у центрі міста. Схоже, що демонтувати незаконні споруди ніхто не збирається, тому що це «дуже дорого», «недоцільно» і в міста «немає на це грошей». Але той факт, що наприклад, скандальна будівля біля «Театральної» безпосередньо загрожує пасажирам метро і призвела до пошкодження фасадів прилеглих будинків, схоже мало кого цікавить.
 
Голова КМДА Олександр Попов, який ще навесні заявляв про те, що будівля біля «Театральної» зведена з багатьма порушенням, «раптово» став найпалкішим захисником цього недобудованого торгово-офісного центру, який «невідомі благодійники» нібито подарували Києву. Тепер столичний очільник обіцяє облаштувати у цій новобудові Музей історії Києва, який не зможе розмістити тут навіть третьої частини своєї колекції.
 
Влада обманула киян і продовжує робити це щодня у своїх заявах та відвертій бездіяльності. Тривають будівельні роботи на Гончара, 17-23, Пирогова, 2. І досі не має навіть натяку на обіцяний мешканцям Троєщини парк по проспекту В.Маяковського, 42-50. Чиновники показово ігнорують думку киян, продовжують знищувати місто та заробляти гроші.
 
 
"В цьому місті йде знищення історичних пам`яток, йде знищення культурних пам`яток. Йде знищення того, що будували наші діди і прадіди. Крім обіцянок влади на даний момент, ми нічого більше не бачимо", - зазначив один з організаторів акції, лідер громадської організації "Кияни обєднуємось" Максим Маньковський. 
 
 
З тарілками вареної локшини у руках, участники акції закликали усіх небайдужих киян, залишити свої послання владі на Стіні брехні. На їхню думку, потрібно регулярно проводити подібні зібрання та об’єднувати свідомих киян довкола захисту рідного міста.
 
І нехай локшина на владних вухах, змусить чиновників зрозуміти: у Києві завжди знайдуться свідомі і небайдужі громадяни, які захищатимуть столицю від будівельних варварів і свавілля можновладців.
 
 
 
 
 
Чиновників "нагодували" улюбленою стравою.
 

Автор: Богдан Удовиченко

Joomla 1.6 Template
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian