Друк
PDF
06
лютого
2010

Дорослі! Збережіть парк дітям!

Сьогодні, 6 лютого, партія зелених України та громадська організація «Кияни об’єднуємось» провели спільну екологічну акцію на місті вирубаних дерев у парку ім. А. Малишка, що знаходиться поблизу станції метро «Дарниця». Представники «Кияни об’єднуємось» розмістили на наметі ПЗУ звернення, що було написане школярами молодших класів прилеглих шкіл. У листі написаному дітьми, вони просять дорослих припинити знищення парку та зберегти його для майбутніх поколінь.

  

Активісти «зелених» закріпили на уцілілих соснах, вік яких складає близько 100 років, символічні таблички зі знаками, що забороняють вирубку. Окрім того, ПЗУ продовжує збирати підписи громадян за відміну рішення КМДА про забудову даної ділянки та вимагатиме від влади відновити кожне знищене дерево. Чітко усвідомлюючи, що головним завданням на сьогодні є недопущення подальшої вирубки скверу та інформування про перебіг справи громадськості, партія Зелених України та громадська організація «Кияни об’єднуємось» постійно інформуватимуть киян про всі подальші дії влади щодо вирішення цієї ситуації.

 

 

 

Акція привернула увагу багатьох перехожих, особливо мешканців прилеглих будинків, які до цих пір не можуть заспокоїтись через подібну нахабність київської влади, що просто вкрала у людей частину зеленої зони та улюблене місце відпочинку і прогулянок. Подібне ставлення чиновників до людей вже стало поганою звичкою, з якою суспільству потрібно і можна боротися спільними зусиллями. Варто зазначити, що терпець увірвався навіть «улюбленим бабусям» Черновецького, які щиро запевнили, що більше не допустять мера та його «молоду команду» до подальшого руйнування та знищення Києва.

 

 

 

Разом з тим, враховуючи надзвичайно важливу роль громадської думки, ГО «Кияни об’єднуємось» всіляко сприятиме залученню місцевих мешканців, громадських організацій, екологічних рухів та ЗМІ до легітимного громадського тиску на міську владу, щодо розгляду даного питання на засіданні Київради, проведені прозорих громадських слухань та публічного звіту перед територіальними громадами Дніпровського району та міста Києва про подальшу долю парку.   

В порядку місцевої ініціативи ГО «Кияни об’єднуємось» зібрала понад 1000 підписів киян та подала на розгляд КМДА дві пропозиції: про встановлення мораторію на надання під забудову зелених зон, відміну рішення про забудову парку ім. А. Малишка та відновлення знищених дерев. Також нагадаємо, що прокуратура м. Києва нещодавно відновила розгляд кримінальної справи проти ТОВ Проектна компанія «Ярус», щодо вирубки даного скверу.

Автор: ГО "Кияни об'єднуємось"

Comments (1) Comments are closed
Сегодня зелёные предложили обмотать оставшиеся деревья колючей проволокой,но это процесс многотрудный.К тому же дворникам могут отдать распоряжение снять её,как заставили сегодня снимать таблички с надписью"Льоня,тут землі нема".
Но теоретизировать и дискутировать уже нет времени.Ещё немного и нынешняя власть весь город в асфальт закатает.Видели бы вы,как плачут бабушки,учительница,дети.Реально плачут,прося у столетних сосен прощения и виня себя,что не уберегли.
А знаете,что напротив Быковни весь лес уже вырублен? Оставили узкую полоску,чтоб с трассы не видно было.Начата грандиозная вырубка на "Черторое",планируется "подчистить"остатки сквера возле центрального загса.
Времени на размышления и диспуты,увы,не осталось!
Кроме партии зелёных сегодня были представители движения "Збережи старий Київ"и "Зелена варта".Мы познакомились в реале и договорились о сотрудничестве.Это серьёзные ребята и сопли жевать не привыкли!
Joomla 1.6 Template
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian

PR

Page Rank