Друк
PDF
06
листопада
2010

Видубицьке озеро звільняли від рейдерів

Сьогодні, 6 листопада, київські човнярі за підтримки активістів громадських організацій «Кияни об’єднуємось» ВГО «Купр», ГО «Видибай – захист водойм», демонтували незаконно встановлені ворота на Видубицькому озері у Києві.

Ця акція стала черговим етапом протистояння київських човнярів і групи рейдерів, які за підтримки відомого і впливового регіонала Нестора Шуфрича здійснили захоплення цілого озера в Києві (озеро Видубицьке) та його берегів.

Не маючи жодного правовстановлюючого документа на вказану земельну ділянку, рейдери ось уже багато років утримують її, використовуючи у господарській діяльності з метою отримання прибутку, не сплачуючи до бюджету міста жодної копійки.

Більше того, користуючись повною безкарністю та підтримкою впливового політика, рейдери не лише захопили ціле озеро та величезну ділянку землі на його берегах (понад 10 гектарів), але й не допускають до озера киян, які звикли ще з радянських часів, десятиліттями, відпочивати на його берегах (до рейдерського захоплення, понад 5000 київських сімей тримали на берегах озера свої човни).

Зневірившись у силу закону та враховуючи повну бездіяльність з боку правоохоронних органів, човнярам вже декілька разів доводилось самостійно демонтувати незаконно встановлені рейдерами ворота та огорожу.

Слід визнати, що один раз це робило Управління з благоустрою міста Києва – яке демонтувало незаконні встановлені рейдерами ворота. Проте через деякий час ворота знову встановлювали, а людям продовжували незаконно перешкоджати у доступі до озера.

Автор: ГО "Кияни об'єднуємось"

Joomla 1.6 Template
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian

PR

Page Rank