Друк
PDF
06
травня
2011

Кияни посадять 100 дубів над Дніпром

У суботу, 7 травня, небайдужі кияни посадять на березі Видубицького озера 100 молодих дубів замість незаконно вирубаних будівельниками-рейдерами. Акція розпочнеться об 11.00. Ініціатором акції виступило громадське об’єднання "Видибай - захист водойм і берегів". Більше сотні киян вийдуть відновити зелені насадження у місті.

 Також підтримають природоохоронну ініціативу ВГО "Коаліція Учасників Помаранчевої Революції", Блок соціального партнерства "Порядок і Достаток", ГО "Зелена варта", ГІ "Захисти старий Київ", "Спілка човнарів Києва", ГО "Кияни об’єднуємось".

Нагадаємо, що на території човенної станції РВП-1 за адресою Набережно-Печерська дорога, 8 на громадській території під виглядом очищення ділянки від хворих дерев, було незаконно знищено понад 100 дерев різних порід, з метою розчищення ділянки під забудову. Як з’ясувалося, зроблено це було за підробними документами. Крім вирубки дерев, рейдери зняли плодоносний шар грунту. За фактом проведення незаконних будівельних робіт порушено кримінальну справу.

Кияни не збираються очікувати, поки суд зобов’яже вандалів відшкодувати збитки, і самі висадять над Дніпром 100 молодих дубів. Найближчим часом громадські активісти планують закупити чорнозем і відновити трав’яний покрів на ділянці. Запрошуємо усіх бажаючих до участі в акції!

Матеріали по темі:
http://politiko.ua/blogpost45326
http://ord-ua.com/2010/08/12/vydubickoe-ozero-rejdery-nastupayut-na-prostyh-kievlyan/?lpage=1
http://kievsnews.wordpress.com/2011/05/06/кияни-посадять-100-дубів-над-дніпром/
http://vovankiev4you.livejournal.com/tag/беспредел
http://mik-kiev.livejournal.com/26246.html
http://pryroda.in.ua/blog/oligarxi-xochut-poklasti-sobi-v-kishenyu-vidubicke-ozero

Автор: ГО «Кияни об’єднуємось»

Joomla 1.6 Template
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian

PR

Page Rank