Друк
PDF
07
листопада
2011

Столична влада не збирається зупиняти будівництво біля Софії Київської

Громадськість Києва продовжує захищати Софію Київську та історичний центр міста від незаконної забудови і варварського знищення.

У пятницю, 4 листопада активісти громадської організації «Кияни обєднуємось», разом з представниками політичних партій, громадських організацій і небайдужих киян, взяли участь у мітингу проти будівництва по вул. О.Гончара, 17-23 у буферній зоні Національного заповідника Софія Київська.

Незважаючи на численні протести громадськості, приписи прокуратури, судові заборони та постійні обіцянки столичних чиновників призупинити будівництво в історичній частині міста, будівництво біля Софії Київської продовжується дуже активними темпами. Наразі будівельники вже зводять 5-ий поверх. На майдачнику продовжує працювати будівельна техніка та робітники. За понад 2 години акції протесту, роботи не припинялися ні на хвилину.

Спроби громадськості та журналістів потрапити на будівельний майданчик, цього разу виявилися марними. Охорона забудовника зачинила ворота з середини, а охоронці правопорядку, як завжди, виявилися безсилими і не проявляли особливого бажання зайти на будмайданчик для перевірки дозволів на проведення будівництва. На їхню думку, забудовник не чинить абсолютно ніяких протиправних дій, навіть зухвало порушуючи припис прокуратури м.Києва та постанову КМДА про призупинення будівельних робіт.

Вже вкотре кияни на власні очі переконалися, чого насправді варті обіцянки столичних можновладців та особисто голови Київської міської державної адміністрації О.Попова, які продовжують відверто обманювати людей своїми заявами про призупинення бідівельних робіт в межах охоронної зони Софійського історично-культурного ансамблю.

Проте громадськість не збирається припиняти боротьбу. Участники акції вирішили написати скаргу до правоохоронних органів про скоєння злочину представниками будівельної компанії, які відверто ігнорують Закон та подати скаргу до столичної прокуратури.

Також за словами участників мітингу, періодичні акції протесту триватимуть до того часу, поки будівельні роботи в межах Національного заповідника Софія Київська не будуть остаточно зупинені.

 

Автор: ГО "Кияни об'єднуємось"

Joomla 1.6 Template
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian

PR

Page Rank