Друк
PDF
04
січня
2013

Кияни рятують Тельбін від забудови

alt

Будівельні війни між столичною громадою і забудовниками у місті не вщухають ні на мить. Ось і вчора черговий будівельний паркан знову не встояв під натиском громадськості. 3 січня декілька сотень киян, здебільшого мешканців Березняків, котрих підтримали активісти політичних партій і громадських організацій, вийшли боронити озеро Тельбін від забудови. Під час акції протесту, люди самотужки демонтували значну частину будівельного паркану та перекрили дорогу в знак протесту проти будівництва біля берегової лінії озера житлово-готельного комплексу із спортивно-розважальним центром. 
 

На переконання місцевої громади, будівництво поблизу Тельбіну є незаконним, оскільки забудовник веде роботи в рекреаційній зоні, порушує будівельні норми та ігнорує громадську думку. За словами людей, вони вже зневірилися відстояти справедливість у суді та захистити своє улюблене місце відпочинку від посягань забудовників.
 
Історія довкола забудови озера триває вже 6 років. Зводити висотні будинки планують у рекреаційній зоні, що суперечить містобудівному законодавству. За цей час мешканці навколишніх будинків оскаржували будівництво в судах, збирали підписи проти забудови, проводили громадські слухання, зверталися до міської влади, але все безрезультатно.

Лише вийшовши на вулицю, кияни змогли домогтися припинення робіт на озері, доки законність будівництва перевірятиме столична пр
окуратура.
 
«Сьогоднішній протест небайдужих киян переконливо довів, що досягти успіху у війні проти будівельних рейдерів, можна лише об’єднавши зусилля», - вважає один з учасників акції протесту, координатор проектів громадської організації «Кияни об’єднуємось» Володимир Бондар.
 
«У кожному районі люди об’єднуються, щоб захистити свою прибудинкову територію, єдиний дитячий майданчик, парк чи сквер. До цього їх змушує бездіяльність влади, що відверто закриває очі на будівельну мафію, котра вже окупувала ціле місто. Скрізь люди налаштовані дуже рішуче, оскільки розуміють: ніхто, окрім них самих, не буде рятувати столицю від цього будівельного безладу», - також наголосив Володимир Бонд
ар.
 
У свою чергу, представники ініціативної групи місцевих мешканців повідомили, що сьогоднішня акція протесту є безстроковою і триватиме до тих пір, доки озеро Тельбін остаточно не залишать у спокої. 
Фото з акції 

Автор: ГО "Кияни об'єднуємось"

Joomla 1.6 Template
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian

PR

Page Rank