Iніціативи

 

1. ВІДПОВІДАЛЬНА ГРОМАДАalt

1.1. Відкрити міські Центри надання безкоштовної юридичної допомоги малозабезпеченним киянам. 
1.2. Проводити акції протесту по захисту невід'ємних прав киян у разі їхнього порушення або ігнорування міською владою.
1.3. Співпрацювати з громадськими організаціями, об’єднаннями і рухами, які борються за збереження Києва і покращення життя мешканців міста.
1.4. Заохочувати соціальну активність громадян і громад, через особисту участь в управлінні містом, що даватиме можливість кожному реалізувати свій потенціал, творчу енергію та ініціативу.  
1.5. Бути відповідальними, свідомими та активними киянами, котрі здатні захистити свої інтереси. 

2. КУЛЬТУРНИЙ РОЗВИТОК alt

2.1. Розробити міську PR-програму з формування і популяризації образу Києва як унікального історико-культурної пам'ятки Європи і світу.
2.2. Утримувати у належному вигляді історико-культурні та архітектурні пам’ятки міста, запобігати їх руйнуванню. Посилити відповідальність за пошкодження чи руйнування пам'яток місцевого і національного значення.
2.3. Спільно з місцевою владою та незалежними експертами і громадськими організаціями розробити проект розвитку туризму у Києві.
2.4. Сприяти проведенню у cтолиці різноманітних культурно-мистецьких заходів, виставок, фестивалів, що популяризують українську культуру та історію.
2.5. Сприяти розвитку малого бізнесу і підприємництва. Надавати безкоштовні юридичні консультації для приватних підприємців, представників малого та середнього бізнесу.
2.6. Співпрацювати та обмінюватися досвідом з іншими містами України, щодо реалізації та впровадження новітніх ініціатив, інноваційних концепцій і проектів у різних галузях.

3. СУЧАСНА ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРАalt

3.1. Завершити будівництво метро на Троєщину, забезпечити якісну і зручну транспортну інфраструктуру Лівого берега Києва. 
3.2. Підвищити якість роботи громадського транспорту, виконати благоустрій пішохідних зон, тротуарів, підземних переходів і зупинок.
3.3. Поетапно оновити міський парк громадського транспорту з пріорітетом для екологічного громадського транспорту: легкого метро, трамваїв, тролейбусів. 
3.4. Звернутися до місцевих районних державних адміністрацій з вимогою проведення необхідних ремонтних робіт зупинок громадського транспорту, утримання їх у належному вигляді. 
3.5. Ініціювати проект загального громадського обговорення Генерального плану забудови та розвитку Києва з будівництвом нових мостів, транспортних розв’язок, автошляхів, підземних і наземних паркінгів.
3.6. Розвивати велосипедну інфраструктуру міста (велодоріжки, парковки, прокат)

4. ВІДНОВЛЕННЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯalt

4.1. Ініціювати впровадження прозорої оцінки роботи депутатів Київської міської ради та чиновників Київської міської державної адміністрації. 
4.2. Відновити право органів місцевого самоврядування самостійно вирішувати важливі питання життєдіяльності громад (виділення землі, формування місцевих бюджетів, право встановлювати податки і збори, обирати місцевого поліцейського, директора школи).
4.3. Для покращення системи ротації державних службовців, впровадити відкриту конкурсну систему заміщення вакантних посад державних службовців районного і міського рівня. Вся інформація про державних службовців повинна бути оприлюднена на сайтах відповідних установ.
4.4. Започаткувати обов’язкові робочі зустрічі депутатів Київради з виборцями зі звітами про результати виконаної роботи після кожного року перебування на посаді.
4.6. Відновити районні ради, як необхідну складову системи місцевого самоврядування в місті. 
4.7. Забезпечити прозорість у роботі Київради і КМДА. Проводити засідання Київради та робочі зустрічі з КМДА за участю представників громадськості, лідерів громадських організацій та об’єднань.
4.8. Сприяти активізації та обєднанню киян на місцях. Підтримувати створення будинкових, вуличних, квартальних комітетів, проводити робочі зустрічі, брати участь у розробці та реалізації місцевих ініціатив.


5. РЕФОРМУВАННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА 

alt

5.1. Підтримувати створення ОСББ, ОСН, надавати практичні ремомендації по створенню і роботі органів самоорганізації киян. 
5.2. Вимагати законодавчого закріплення входження прибудинкових територій до власності будинків.
5.3. Встановити прозорі економічні тарифи за житлово-комунальні послуги.
5.4. Контролювати наявність обов’язкового освітлення подвір’я і мікрорайонів, проводити періодичні дні благоустрою територій з облаштуванням скверів, парків, зон відпочинку.
5.5. Відкрити ринок житлово-комунальних послуг для приватних компаній. Це створить конкуренцію послуг між комунальними і приватними компаніями, підвищивши якість надання послуг. 
5.6. Підтримувати впровадження та розвиток енергозберігаючих технологій для міста: води, електроенергії, опалення.

6. ЗБЕРЕЖЕННЯ ІСТОРИЧНОГО ОБЛИЧЧЯ КИЄВА
alt

6.1. Припинити всі незаконні будівництва, що призводять до руйнування історичних пам'яток, спотворення ландшафту, знищення зелених зон.
6.2. Встановити мораторій на будівництво в історичній частині Києва. Здійснювати постійний громадський моніторинг незаконних забудов у центрі міста. 
6.3. Привертати увагу громадськості, ЗМІ, правоохоронних органів до випадків незаконних забудов у столиці, знищення зелених зон, руйнування культурно-історичних пам’яток міста, рейдерських захоплень підприємств комунальної власності Києва, будівельних афер.
6.4. Проводити ремонтні, реставраційні та відновлювальні роботи споруд, що представляють історико-культурну цінність, виключно за результатами громадського обговорення за участю громадських організацій, влади та експертів.
6.5. У судовому порядку відмінити незаконні землевідведення, здійснені Київрадою у 2006-2010 рр.
6.6. Всі рішення, стосовно комерційної забудови території, котра межує з житловими кварталами, приймати лише за результатами відкритих громадських слухань і незалежної експертизи проекту. 
6.7. Запровадити для посадових осіб кримінальну відповідальність за фальсифікації громадських слухань, експертних висновків, порушення будівельних норм, силові захоплення земельних ділянок.
6.8. Обмежити автомобільний рух в історичній частині міста. 

7. КИЇВ - ЗЕЛЕНА СТОЛИЦЯalt

7.1. Проводити інформаційну роботу серед киян, з метою підвищення екологічної культури.
7.2. Вимагати від міської влади встановлення чітких меж природно-заповітного фонду Києва, рекреаційних та зелених зон столиці, парків, скверів з категоричною забороною будівельних робіт у таких зонах.
7.3. Збільшити штрафи за незаконну вирубку зелених насаджень, утворення стихійних сміттєзвалищ, забруднення води.
7.4. Ініціювати обов’язкове внесення до заповітного фонду столиці Дніпровских островів (в тому числі Жукового і Труханового) з категоричною забороною будівельних і видобувних робіт в цій місцевості, збереження флори та фауни.
7.4. Ініціювати розробку та впровадження проектів і програм екологічного відновлення та озеленення окремих територій в межах мікрорайонів, районів і міста.
7.5. Ініціювати збільшення кількості сміттєвих контейнерів, на вулицях міста, контейнерів для сортування сміття біля будинків,
7.6. Забезпечити огородження зелених зон міста (клумб, газонів, насаджень), щоб не допустити паркування автотранспорту. 
7.6. Залучати громадськість, органи місцевої влади та представників бізнесу до участі у різноманітних екологічних акціях і заходах по благоустрою подвір’їв, вулиць і районів.

8. ВІДПОЧИНОК, ДОЗВІЛЛЯ, СПОРТalt

8.1. Відновити постійну роботу районних творчих гуртків, студій та спортивних секцій.
8.2. У кожному районі створити зони відпочинку (спортмайданчики, пляжі, набережні) з необхідною інфраструктурою, обладнати окремі місця для вигулу собак, паркувальні зони.
8.3. у кожному мікрорайоні встановити та облаштувати сучасні громадські спортивно-ігрові майданчики, баскетбольні та футбольні поля, тренажери.
8.4. Спільно з громадськими організаціями, молодіжними рухами та районними адміністраціями проводити різноманітні спортивні змагання, творчі та молодіжні заходи, що спрямовані на популяризацію активного відпочинку та здорового способу життя, насамперед серед молоді.
8.5. Налагодити ефективну співпрацю з закладами позашкільного виховання, школами, органами місцевої влади та самоврядування, щодо вирішення спільних проблем територіальних громад.
8.6. Підтримувати талановиту молодь, проводити конкурси молодіжних проектів та ініціатив. 

 
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian