Друк
PDF
10
серпня
2015

Команда кличківців-порошенківців дерибанить те, що не зміг роздерибанити навіть Черновецький

alt

Або – корупція на 10 мільйонів доларів з землями національного музею архітектури та побуду України в Пирогово. На засідання Постійної комісії з питань культури та туризму Київської міської ради, яке має відбутись 5.08.2015 року, об 11-00, за дорученням секретаря Київради пана Резнікова, п. 7 Порядку денного винесене питання «Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному підприємству “Укрінвестбуд” для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення та паркінгами на вул. Академіка Заболотного, 29 у Голосіївському районі м. Києва”.
Хоча ДП «Укрінвестбуд» формально є державним підприємство і навіть підпорядковане сумно відомому Державному управлінню справами при Президентові України (славнозвісна «ДУСя»), але ми всі знаємо, що насправді подібні державні підприємства нічого не будують і слугують лише прокладками для відведення земельних ділянок без конкурсів і аукціонів – після чого на об’єкт заходить справжній забудовник, який за договором із «державною прокладкою» «під кілька відсотків» і здійснює реальне будівництво.
 
Тим паче, що ДУСіне ДП «Укрінвестбуд» не надало жодних доказів, що у них на відомчому квартирному обліку перебуває така величезна кількість потребуючих поліпшення житлових умов, що їм треба аж 10 гектарів під забудову. Не надали вони і документів, що державним бюджетом виділені кошти на це будівництво.
 
Відтак, ми всі розуміємо, що ДП «Укрінвестбуд» - це лише прокладка, а реальний забудовник буде приватний і зовсім інший.
 
Враховуючи, що ця ділянка, площею майже 10 га, знаходиться на околиці Києва в безпосередній близькості до історичного музею в Пирогово, де земля одна із найдорожчих, ще кілька років тому (до кризи) сотка землі тут тягла, як мінімум не на один десяток тисяч доларів. Сьогодні думаю, не менше 10 тис. дол.. за сотку.
 
Відтак, якби Київ продав би цю землю з аукціону то бюджет міста поповнився б як мінімум на 10 мільйонів доларів (250 млн.грн.).
 
Але скоріш за все, вони поповнять лише чиїсь чиновниці і депутатські кишені (точно так як за часів Черновецького).
 
Але я зараз не про це, я про інше.
 
Справа в тому, що Київська міська рада, в свій час, уже приймала аналогічне рішення від 31 жовтня 2006 року N 235/292 про передачу ЦІЄЇ Ж САМОЇ ділянки, в оренду приватному підприємству із подібною назвою - Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробнича фірма "Укрінвестбуд" (який дивний збіг – і напевно чисто випадковий).
 
Проте, рішенням Господарського суду міста Києва від 23.03.10 у справі № 4/325-32/257-5/59 http://reyestr.court.gov.ua/Review/8988545 залишеним в силі судами апеляційної і касаційної інстанції – це рішення Київради було визнане незаконним і скасовано – у зв’язку з тим, що як зазначено у судових рішеннях дана територія – є охоронюваною зоною музею Пирогово – і до того ж – відноситься до резервних територій його розвитку, а тому ніяке житлове і розважальне будівництво тут неможливо.
 
Ці обставити встановлені рішеннями судів, що набрали законної сили і мають преюдиціальне значення.
 
Але ж то були часи «злочинного режиму», коли в судах ще якось з горем пополам можна було відбитись від дерибану.
 
Тепер часи змінились, тепер при владі «пацани в шоколаді» і ці мародери роздерибанять навіть те, до чого виявились закороткими руки у Черновецького з Януковичем.
 
А для чого тоді люди гинули на Майдані? Для чого зараз гинуть на Сході?
 
По Київраді ходять зараз слухи (але попереджаю – вони ще потребують перевірки), що у зв’язку з обранням теперішнього керівника ДУСі народним депутатом – ця посада стає вільною і на неї претендує нинішній голова земельної комісії Київради, відомий депутат від «Солідарності» пан «П», який і лобіює цю аферу.
 
То може нашою київською землею пан «П» і розраховується за цю посаду?
 

Автор: Александр Дядюк

Joomla 1.6 Template
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian