Друк
PDF
09
червня
2016

Висловити недовіру меру Києва запропонували в Громадській раді при Дніпровській адміністрації!Розпочати з Дніпровського району ініціативу громадськості міста про висловлювання недовіри меру міста та київській міській раді. Сконцентрувати зусилля громадської ради на мобілізації населення для проведення громадських заходів щодо протидії свавіллю Київської міської влади.

 

Звіт комітету з питань житлово-комунального господарства, містобудування,благоустрою, торгівлі та підприємництва Громадської радипри Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації станом на 09.06.2016

 

Станом на 09.06.2016 комітетом опрацьовані наступні питання:

1. Опрацьовано питання та направлено листи до Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації щодо захисту від забудовників Прибережної захисної смуги по вул. Микільсько-Слобідська.  Виконавчі служби Київської міської ради проігнорували пропозиції Громадської ради, надіславши відписки про захист  «конституційних прав» забудовників, у відписках присутнє загальне спотворення фактів.           

2. Опрацьовано питання та направлено лист до Київської міської державної адміністрації щодо збереження паркової зони   на території вул. А.Малишка. Результат нетривалої переписки з департаментами міста - питання проігноровано.

3. Опрацьовано питання та направлено листи до Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації щодо подальшого функціонування майданчиків для паркування, кооперативів та профільних громадських організацій, що займаються зберіганням особистого транспорту місцевої громади району. Отримано від департаментів міста відписки. Повне ігнорування міською владою норм Державних будівельних норм.

4. Проведено засідання Громадської ради у формі «круглого столу» на тему  «Реформа житлово-комунального господарства відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

5. Опрацьовано питання та направлено листа до Дніпровської районної у       м. Києві  державної адміністрації щодо припинення забудови капітальними спорудами Центрального пляжу на Трухановому острові. Відповідь відсутня. Новоприбулі комерційні ділки продовжують освоювати острів не зважаючи на звернення Громадської ради на порушення чинного законодавства.

6. Напрацьовані питання та відправлено лист до постійної комісії Київради з питань екологічної політики щодо вдосконалення екологічної політики міста для  поліпшення екологічної ситуації в місті Києві. Знаходиться на стадії детальної підготовки пропозицій до комісії.

7. Відповідно до звернень громадян частково проведено обстеження пунктів приймання вторинної сировини у Дніпровському районі, складено акт, результатів очікуємо.

         Висновок: Київській міській владі наплювати на громадян, займаються відписками та замовчуванням важливих питань життєдіяльності громади, продовжують грабувати місто, використовуючи схеми «папередників». Чиновники під прикриттям нібито вказівки Кличка, надають можливості без документів освоювати берег Труханового острова, всебічними маніпуляціями надають забудовникам у незаконний спосіб освоювати земельні ділянки на яких взагалі відповідне будівництво вести не можливо.  Взагалі зухвало знищуються   Державні будівельні норми, відповідно яких попередньо існували мікрорайони міста, нові мікрорайони злочинно ущільнюються, унеможливлюючи існування основного принципу будівельних норм – комфортного проживання мешканців.                 Повністю ігнорується необхідність першочергового розвитку інфраструктури міста, починаючи з транспортної. Наше місто досить тривалий час існує в стані техногенної катастрофи.

         За часи Незалежного існування нашої держави, у місті Києві жоден мер, жодна політична сила, не принесли гармонійного розвитку у містобудівний простір нашого міста, тільки «бабло». Подальше існування таких добродіїв у місті Києві призведе до техногенної катастрофи.

         Пропозиції: Розпочати з Дніпровського району ініціативу громадськості міста про висловлювання недовіри меру міста та київській міській раді. Сконцентрувати зусилля громадської ради на мобілізації населення для проведення громадських заходів щодо протидії свавіллю Київської міської влади.

Автор: Владимир Бондарь

Joomla 1.6 Template
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian