Друк
PDF
15
серпня
2016

"Кияни об'єднуємось" вимагали припинити розкрадання столичної землі

alt

Сьогодні, 15 серпня, представники громадської організації “Кияни об’єднуємось” провели акцію протесту під стінами столичної прокуратури, вимагаючи припинити розкрадання київської землі та нерухомості. Близько двох десятків осіб вимагали у столичної прокуратури звернути увагу на незаконне привласнення земельної ділянки площею понад 1 гектар за адресою Глибочицька 73-77.

Оборудка відбулася за участі компаній “Тсоугарон девелопментс лімітед” та “Джуліана файненс С.А”. У кінці ланцюжка землю оформили на ЖБК “Березнякижитлобуд”.

За словами протестувальників, чиновники КМДА і департаменту земельних ресурсів “затягують час, направляючи розгляд питання у вторинне русло “законності будівництва”, а не законності отримання землі, щоб закінчився строк позовної давності”.

Учасники акції вдалися до лежачого протесту, наголошуючи, що бездіяльна “лежача прокуратура” Києву і країні не потрібна.

Організатори припускають – до афери причетний колишній керівник Апарату Верховної Ради Валентин Зайчук та екс-регіонал Вадим Столар.

Джерело: Інформатор

Автор: Богдан Удовиченко

Joomla 1.6 Template
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian