Друк
PDF
17
листопада
2016

Як забудовники ухиляються від сплати податків

alt

Сьогодні з метою привернення уваги громадськості до бездіяльності чиновників фіскальної служби Київської області, члени громадських організацій «Кияни об’єднуємось», «Борщагівська січ», та інших організацій провели мітинг протесту біля будівлі Київського обласного управління фіскальної служби України.

Ще до його початку нас прийняли заступник голови управління та начальник слідчого відділу, які повідомили, що вони щойно прийшли на ці посади,старих корумпованих чиновників звільнено і нова команда налаштована на рішучу боротьбу з шахрайськими схемами забудовників. Вже на наступному тижні буде вжито заходів для арешту майна деяких з них.

alt

Нагадаємо,що вже декілька років в селищі Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинського району Київської області відбувається масштабне багатоквартирне будівництво. За ці роки завершено будівництво житлових комплексів ЖК «Львівський» та ЖК «Празький квартал». Наразі будується ще декілька таких комплексів.

Реалізація майнових прав на квартири здійснюється за шахрайською схемою - через фізичних осіб, за цей час збудовано і реалізовані сотні квартир – і при цьому до бюджету країни не сплачено жодної копійки податків.

У тій складній соціально-економічний ситуації, в якій нараз перебуває Україна, кожна бюджетна гривня на вагу золота.

Волонтери, буквально по копійках збирають гроші на допомогу військовим - і в такій ситуації, відбуваються факти ухилення від сплати податків в сотні мільйонів гривень.

alt

Автор: Владимир Бондарь

Joomla 1.6 Template
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian