Друк
PDF
02
березня
2017

Прокуратура Київської області кришує будівельні афери на сотні мільйонів

alt

2 березня, щоб привернути увагу громадськості до бездіяльності прокуратури Київської області та корупційних дій чиновників фіскальної служби Київської області, які «зливають» справу, активісти ГО «Кияни об’єднуємось» та інших організацій протестували під Генеральною прокуратурою України.

alt

До Генеральної прокуратури було підвезено і подаровано Генеральному прокурору України Юрію Луценку залишки, спаленого бандитами забудовника, автомобіля юриста ініціативної групи місцевих мешканців, які борються проти незаконної забудови.

Уже декілька років в селищі Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинського району Київської області відбувається масштабне багатоквартирне будівництво. За ці роки завершено будівництво житлових комплексів ЖК «Львівський» та ЖК «Празький квартал». Наразі будується ще декілька таких комплексів.

Реалізація майнових прав на квартири здійснюється за шахрайською схемою - через фізичних осіб, за цей час збудовано і РЕАЛІЗОВАНО сотні квартир – і при цьому до бюджету країни НЕ СПЛАЧЕНО жодної копійки податків.

Під тиском громади було порушено кримінальне провадження № 32016110200000069, але воно відверто саботується прокуратурою і фіскальними органами Київської області.

Більш того, встановлено, що це будівництво має ознаки самовільного, у зв’язку з чим органами Держархбудконтролю скасовані всі декларації на будівництво, попри те, будівництво і продаж квартир (зрозуміло без сплати податків) продовжуються.

alt

При цьому, забудовник залякує активістів фізичною розправою. У селі вже спалено декілька автомобілів активістів.

Автор: Володимир Бондар

Joomla 1.6 Template
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian