Друк
PDF
30
жовтня
2017

Явка з повинною

alt
ВИЩИМ БОЖЕСТВАМ ГАЛАКТИКИ
ЗЕВСУ
ЮПІТЕРУ
МЕРКУРІЮ
АВАКОВУ
ЯВКА З ПОВИННОЮ

Враховуючи, що ухвалою слідчого судді Печерського районного суду м. Києва Писанець В. А. від 24 жовтня 2017 року в Україні скасовано Конституційне право на звернення громадян до суду та органів влади, а представництво інтересів у суді прирівняне до особливо небезпечної терористичної діяльності, я, Дядюк Олександр Володимирович, зізнаюсь,
що 27 жовтня 2017 року, діючи в складі організованої злочинної групи бабусь і женщин бальзаківського віку, реалізував страшний злочин, а саме здійснював представництво інтересів вищевказаних женщин і бабусь у Святошинському районному суді м. Києва, де місцеві мешканці оскаржують, незаконне, на їх думку, виділення під будівництво земель рекреаційного призначення по вул.. Львівській.

В цьому суді ми просили суд скасувати відповідне рішення Київської міської ради 2006 року, часів «молодої команди Черновецького» та повернути землі громаді міста. Та що там просили, буду писати прямо – займались вимаганням – вимагали законності та справедливості.
Вину свою повністю визнаю і посипаю голову попелом.

Проте, хотів би повідомити, імена ще ряду співучасників цього злочину, громадян – Кличка Віталія Володимировича, Тимошенко Юлії Володимирівни, Турчинова Олександра Валентиновича, Парубія Андрія Володимировича та Луценка Юрія Віталійовича, які були підбурювачами, до цього злочину.

Тривалий час, протягом 2006-2013 років (та й протягом 2014-2017 років), ці громадяни та ряд інших, виступаючи з трибуни Верховної ради, Київської міської ради, на Майдані і на інших мітингах та на телебаченні, переконували мене і інших простих киян, що шановний Леонід Михайлович Черновецький не добропорядний мер, а корупціонер, що дерибанить землі громади.

Більш того, протягом 2007-2013 років, ряд із цих громадян, неодноразово здійснювали блокування трибуни Київської міської ради, заважаючи Леоніду Михайловичу Черновецькому та його молодій команді «дєлать шото важноє», а також організовували злочинні групи активістів та попри заборону з боку охорони, допомагали їм зайти у приміщення Київської міської ради, щоб висловити свій протест. В 2010 році, особисто Кличко Віталій Володимирович, з використанням своєї значної фізичної сили, попри спротив охорони, перетягував мене через турнікет на вході в приміщення Київської міської ради, коли я завагався та через значну вагу свого тіла не міг сам перелізти через турнікет. Цьому є свідки, які готові дати свідчення.

Більш того, ряд із вищевказаних громадян, також організовували протести активістів на самих забудовах (або полум’яно виступали перед активістами), підбурюючи останніх до протесту. З чого можна зробити висновок, що ці підбурювачі також щось хотіли поімєть із забудовників.
Такими тривалими діями, громадяни Кличко Віталій Володимирович, Тимошенко Юлія Володимирівна, Турчинов Олександр Валентинович, Парубій Андрій Вікторович та Луценко Юрій Віталійович, змогли переконати мене та напевно і більшість киян, що Леонід Михайлович Черновецький та його молода команда – дерибанщики і займались незаконним виділенням земель громади міста Києва.

Більше того, вищевказані зловмисники регулярно підбурювали активістів звертатись до суду з позовами про скасування незаконних землевідводів і інших незаконних, на думку громадян, рішень влади.

Всі необхідні докази злочинної діяльності вищевказаних громадян - чисельні виступи та заклики – зафіксовані і збережені мережею Інтернет та навіть стенограмами засідань Київської міської ради і можуть бути надані мною до правоохоронних органів або зібрані слідством самостійно.

Враховуючи вищезазначене та враховуючи, що у мене обшук уже проведено, прошу Вас організувати обшуки у моїх співучасників - громадян Кличка Віталія Володимировича, Тимошенко Юлії Володимирівни, Турчинова Олександра Валентиновича, Парубія Андрія вікторовича та Луценка Юрія Віталійовича, які, протягом тривалого часу, займались систематичним підбурюванням «так званих активістів», до злочинних дій, а саме – протесаної діяльності проти сумнівних забудов, так як у цих громадян можуть міститись докази їх попередньої та і нинішньої злочинної діяльності з такого підбурювання

Автор: Олександр Дядюк

Joomla 1.6 Template
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian