Друк
PDF
07
грудня
2018

Хроніки розграбування Києва командою Кличка-2. Гектари під собачі будки

alt

Згідно ст. 134 Земельного кодексу України продаж земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (в тому числі оренди) здійснюється ВИКЛЮЧНО на конкурентних засадах (земельних торгах), окрім випадку, якщо на ділянці розміщені об’єкти нерухомого майна, які є власністю особи, що хоче купити чи отримати право користування земельною ділянкою. Але, то – якщо думати про інтереси міста.

Проте «молода команда» Вадіка Столара, рвалась до влади під прикриттям «фігового листочка» Віталі Кличка виключно заради особистого збагачення, а тому розробила цілий ряд хитрих схем – як «виділити» дорогоцінну київську земельну з наповненням власних кишень а не бюджетних рахунків міста. В тому числі і ту схему, яку ми зараз побачимо.

Про одну з таких схем (саму примітивну і наглу) я писав у минулій статті https://olexsandrdyadyk.livejournal.com/31662.html?fbclid=IwAR0fpzcvoRJkPHwFhjwTRs1HKTZqCJ2h8BBgZ5PbGvVhGVD2mBe9Z8EF-Ys , а зараз ми розглянемо схему трохи хитрішу, але таку ж саму підлу і злочинну.

Ця «схема» реалізується у кілька етапів:

1. Спочатку, претендент на земельну ділянку незаконно (без права на землю і без будь яких дозвільних документів) будує «собачу будку» площею кілька квадратних метрів;

2. Потім, з допомогою так званих «чорних реєстраторів» вносить до державного реєстру речових прав на нерухоме майно відомості про права власності на цю собачу будку;

3. Далі з допомогою сердобольних чиновників Департаменту земельних ресурсів КМДА і керівництва Земельної комісії Київради, які в упор не помічають не лише незаконність тієї нерухомості (будемо вважати, що це вони могли і не помітити), але і те, що ця, так звана «нерухомість» займає кілька квадратних метрів, чи максимум кілька соток (чого не помітити, просто неможливо) – відводять під неї цілі гектари.

А тепер конкретний приклад:

30 листопада 2018 року Постійна комісія Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування, під головуванням Міщенка О.Г. (відомого своєю рідкісною огидою до грошових знаків) бурхливими і довго не замовкаючими оплесками підтримала проект рішення про надання такому собі ТОВ «СТАРБІЛД» земельної ділянки, площею 1,25 га по вул.. Лісничій у Голосіївському районі м. Києва.

Підставою для такої передачі земельної ділянки в оренду без конкурсу стало те, що за ТОВ Старбілд» на цій ділянці зареєстровано аж цілих три об’єкти нерухомого майна, площею по 8,7кв.м кожен (загальна площа 26 кв.м.).

А тепер у гуглі глянемо на ці будинки https://www.google.com/maps/@50.3301862,30.5685518,3a,46.9y,86.64h,85.35t/data=!3m7!1e1!3m5!1sGeVACqLqb4l9e_y6gq_NZg!2e0!6s%2F%2Fgeo1.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DGeVACqLqb4l9e_y6gq_NZg%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D342.70404%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656?hl=ru

- як бачимо це три некапітальні споруди «собачі будки» (одна будка охоронця, а дві інші навіть без вікон незрозумілого призначення), які збудовані абсолютно незаконно, так як той хто їх будував не мав права користування цією земельною ділянкою. У гулі фото літнє, але виїзд на місце 2 грудня 2018 року підтвердив, що ніяких змін не було і там знаходяться все ті ж три собачі будки.

Яким чином ці три незаконно збудовані некапітальні споруди були внесені до державного реєстру речових прав на нерухоме майно — як нерухоме майно, на підставі яких сфальсифікованих документів, ми можемо лише здогадуватись (потім ці будинки перепродали, щоб заховати кінці).

І вже після цього, доблесні «джентльмени удачі» з «Старбілд» прийшли до добрєйшой душі людей – керівників Департаменту земельних ресурсів КМДА та Земельної комісії Київради і знайшли повне розуміння в безкорисливих серцях цих добродіїв, які без зазрєнія совісті вирішили з барського плеча відвалити класним пацанам із «Старбілду» гектар з четвертю, лише на тій підставі, що у них там є 26 кв.м. нерухомого майна.

І такі виділення дорогоцінних київських гектарів «під собачі будки» Департамент земельних ресурсів КМДА і комісія Міщенка наразі штампують конвеєром.

Нє, якщо ви думаєте, що наші «Базіліо» і «Аліса» - голова Департаменту земельних ресурсів КМДА П. Оленич і голова «Земельної комісії» Київради О. Міщенко роблять це за хабарі, левову частку яких, як кажуть недоброзичливці, потім передають Столару і який, як ходять злі слухи, потім щомісяця заносить 2 ляма «зелені» нашому «весільному генералу» В. Кличку, щоб він тихо сидів і нікуди не суну свого носа – то це брехня.

Всі ці збиткові афери для міста вони проводять виключно з особистої неприязні до киян і Києва, за мерзопакостностью характера.

alt

Автор: Олександр Дядюк

Joomla 1.6 Template
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian