Друк
PDF
01
лютого
2020

Спритні ділки провернули схему з приміщенням колишнього басейну

alt

Колись, ще в часи первинного дерибану і грабежу України, учбово-виробничий комплекс (з басейном) по Курнатовського, 20, у Дніпровському районі міста Києва, тишком-нишком перейшов у приватну власність такого собі ПАТ «Підводтрубопровід».

Для експлуатації цього учбово-виробничого комплексу «Підводтрубопроводу» передали і землю під цим комплексом https://kmr.ligazakon.net/document/mr041384$2004_12_28 зрозуміло, з відповідним цільовим призначенням.

Проте, не для того у цій країні все прихватизовувалось щоб там когось чомусь виробничому учити – і от вирішили власник цього «трубопроводу» бабла зрубити – разом із «Київміськбудом» знести к чортям собачим той басейн і збудувати тут житловий комплекс (у нас у Києві житлові комплекси уже чи не в кожному громадському туалеті будуються), але от біда – комплекс то учбово-виробничий і цільове призначення землі – для експлуатації.

Але не даремно «мудрі» ще Яценюківські голови придумали чорних реєстраторів – реєстраторів комунальних підприємств Жабокваківських сільських рад.

І от, реєстратор Філії Комунального підприємства "ДОБРОБУТ" Литвинівської сільської ради у м. Київ Донський Ярослав Сергійович, реєструє у державному реєстрі речових прав на нерухоме майно – цей комплекс – але уже чомусь не як учбово-виробничий (хоча ніякої реконструкції не було), а вже як багатофункціональний комплекс.

І тут же «стахановці» дерибану і грабежу – депутати Київради (зробивши вигляд – «рєбята я нє в курсє» – повторно жалують «трубопроводцям» цю землю, але уже для експлуатації БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОГО комплексу https://kmr.ligazakon.net/document/mr191274$2019_12_12

Ви запитаєте – так для забудови ж не передавали?

А «Підводтрубопровід» разом з «Київміськбудом» скромно потупив глазки скажуть вам – там ми нічого не будуватимемо – ми реконструюємо існуючий багатофункціональний комплекс (а згідно ДБНів «Багатофункціональний комплекс» - це житловий комплекс з об’єктами інфраструктури.

І от Київміськбуд уже і квартири приготувався продавати https://kmb.ua/ua/objects/zhk-po-ul-kurnatovskogo?fbclid=IwAR182r-vJlmWA9KHc6J31LT38_Zxj0xNzxeKgZWk3v-kTIJwJlQzRG-5KZc

Ви запитаєте – а де депутати Київради врахували громадський інтерес (їх начебто для цього обирали) – дорослі люди – а ще в казки вірите.

Автор: Олександр Дядюк

Joomla 1.6 Template
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian