Друк
PDF
26
травня
2021

З КИЇВСЬКОГО БЮДЖЕТУ НАМАГАЮТЬСЯ ВКРАСТИ 671 МІЛЬЙОН


В кінці 2019 року, в ситуації цілковитої таємності, суддя Господарського суду міста Києва С. М. Мудрий виніс епохальне рішення про стягнення з Київського міського бюджету на користь такого собі ТОВ «Київ термінал» 671 мільйон гривень начебто за реконструкцію Харківської площі, якої насправді ніхто і ніколи не робив.

Ось уже більше року група киян, привертаючи увагу громадськості до цієї афери – не дає остаточно її узаконити через суд апеляційної інстанції.
Рішення суду першої інстанції у цій справі настілки стрьомне, що поки що ніхто із суддів апеляційного суду не наважується його узаконити, але паталогічна жадібність наших суддів не дозволяє і скасувати незаконне рішення суду першої інстанції – адже я думаю, що доля запропонована суддям від 25 мільйонів доларів (671 мільйон гривень), визначається фантастичною цифрою.
Як говориться – і хочеться і колеться.
І через це, уже більше року судові засідання переносяться і переносяться, змінились колегії суду, але рішення апеляційної інстанції так і нема.
Чергове засідання (можливо і вирішальне) відбудеться в Північному апеляційному господарському суді 27 травня 2021 року об 11 год 40 хв. за адресою: м. Київ, вул.. Шолуденка, 1-А, зал. 12.
Закликаємо всіх небайдужих киян та журналістів прийти до суду.
Запрошуємо і київських депутатів – може хоч комусь небайдуже, що з міського бюджету вкрадуть 671 мільйон?
Хоча чинним депутатам Київради така мєлочь як – крадіжка 670 мільйонів з міського бюджету – поки що була нецікава. Вони зайняті епохальними питаннями – земельними і бюджетними.
Про суть афери гарно написав Вітя Глеба https://stopcor.org/gleba-za-aferoyu-z-fiktyvnoyu...

Автор: Олександр Дядюк

Joomla 1.6 Template
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian