Друк
PDF
25
вересня
2009

Через бездіяльність влади постраждали 300 сімей(ч.2)

17 вересня 2009 року мешканці Києва – ошукані інвестори забудови будинків № 4 і 8 на вулиці Лаврухіна в Деснянському районі Києва, за підтримки ГО «Кияни об’єднуємось» провели пікетування Київської мерії. Метою пікетування було змусити Київську владу вирішити питання добудови вищезазначених будинків так як саме через її та Деснянської РДА бездіяльність, а частково навіть пряму співучасть, відбулась афера, ця «Еліта-центр» № 2, в результаті якої мешканці залишились як без житла так і без грошей.

Нагадаємо, що забудовником та замовником будівництва по Лаврухіна є не приватна фірма, а Деснянська районна держадміністрація, колишній керівник якої в 2004 році «знайшов» нікому невідому фірму «Галичинабуд», зі статутним капіталом аж 1 тис. грн., яка ніколи нічого не будувала та немала відповідного досвіду та необхідних ліцензій (зате належала – депутату Київської обласної ради від БЮТ)

.Як і слід було очікувати, цей «гігант» будівельної індустрії з тріском провалив будівництво, та привласнивши гроші громадян – почив у бозі, зупинивши ще в 2007 році будівельні роботи.А як же чиновники Деснянської РДА та КМДА, які підписували з «Галичинабуд» сумнівні договори та які повністю самоусунулись від контролю за її діями, дозволивши останній вільно ошукати людей? А вони якраз досить добре почуваються і кажуть – непогано матеріально забезпечені.І саме тому, що людей ошукала не «Галичинабуд» (яка була по суті лише інструментом шахраїв при владі) – а Деснянська РДА та КМДА (в особі відповідних посадовців) люди вийшли на пікет Київської міської ради з цілком законними вимогами, щоб винна сторона – відшкодувала нанесені людям збитків, шляхом вирішення питань фінансування добудови вказаних будинків.Вимоги ці були цілком конкретні і будь хто з киян міг їх почути та побачити, так як біль і вимоги ошуканих інвесторів були виражені у плакатах, які вони тримали, вишикувавшись в ряд перед мерією.Інше питання – чи почули ці вимоги депутати Київради, бо може за «святим дійством» - дерибану землі, якому була як завше присвячена основна увага «народних обранців» їм ніколи було займатись тими, кого вони ж і ошукали?

Якщо депутати «не помітили» обманутих владою інвесторів то інвестори, за підтримки ГО «Кияни об’єднуємось», наступну сесію планують пікетувати більш радикальними методами – бо влада повинна відповідати за порушені нею ж права киян, а ошуканим інвесторам, значна частина з яких залишилась без даху над головою (продавши те житло, що мали щоб проінвестувати в недобудови) втрачати уже нічого.  ГО «Кияни об’єднуємось»

Автор: Олександр Дядюк

Comments (1) Comments are closed
1 Субота, 26 вересня 2009, 00:23
Такое впечатление, что власть имущие хотят полностью отобрать всё у и без того обездоленного народа! Интересно, если взять и забрать у руководителя какого-то района Киева миллионов десять, как тогда заработает система? А может уже пора?! Может, пока они все в одном месте на сессии... дабы не ловить их потом по одиночке как Лозинского!!!
Joomla 1.6 Template
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian