Друк
PDF
30
січня
2010

Кияни сказали категоричне «ні» знищенню зелених насаджень Києва. Слово за владою

Громадська організація «Кияни об’єднуємось» в порядку місцевої ініціативи зібрала понад 1000 підписів киян для винесення на розгляд Київради мораторію на вирубку зелених зон столиці та відновлення знищеного скверу по вулиці А. Малишка. Тепер слово за депутатами Київради, кожен з яких за їхніми ж словами, насамперед дбає про інтереси своїх виборців.

На розгляд Київради «Кияни об’єднуємось» вже подала дві пропозиції:  

Про встановлення в м. Києві заборони (мораторію) на надання під громадську та житлову забудову земельних ділянок, зайнятих парками, скверами та лісами.

 

 

Про відміну рішення Київради №747/747 від 27 листопада 2008 р. про передачу ТОВ «Проектна компанія Ярус» земельних ділянок для будівництва торгово-офісного та розважального центру на проспекті Броварському у Дніпровському районі Києва та відновлення знищеного парку по вулиці А.Малишка.   

Вищенаведені пропозиції з підписами мешканців Києва, були офіційно подані до Київради та зареєстровані там під відповідними вхідними номерами:

Пропозиція № 1 - зареєстрована 21 січня 2010 року (вхідний № КО-1095)
Пропозиція № 2 - зареєстрована 21 січня 2010 року (вхідний № КО-1095/1)
 Також, 25 лютого 2010 року копії підписів були передані в секретаріат фракції БЮТ в Київраді, з офіційним проханням допомоги у розгляді даних пропозицій сесії Київради.   

Надалі громадська організація «Кияни об’єднуємось» буде контролювати хід даного питання, інформувати про це громадськість, а також усіма легітимними методами вимагати якнайшвидшого розгляду даних пропозицій на сесії  Київради, яка повинна відбутись  18 лютого 2010 р.  

Ситуація має знаходитись під пильним контролем громадськості та представників ЗМІ, оскільки будівництво торгово-офісного центру та прилеглої інфраструктури буде займати чималу територію, а це означає, що можуть бути знищена вся лісосмуга аж до станції метро «Чернігівська».

 

Автор: ГО " Кияни об'єднуємось"

Comments (1) Comments are closed
Сегодня 30.01.2010 партия зелёных Украины провела акцию на месте вырубки в парке Малышко м.Дарница.
Были там и мы.Зелёным удалось привлечь внимание общественности и СМИ,а мы договорились с ними о проведении совместной акции по шипованию уцелевших деревьев для предотвращения их вырубки.Процедура не вредит деревьям,во всяком случае гораздо меньше,чем спиливание.О времени проведения акции сообщим на следующей неделе.
На сегодня мы знаем хозяев этого "лесоповала" и их планы на будущее.Если жители Днепровского района не согласны с будущим парка,изображенном в проекте-всё в наших руках. Замечу,что только в тех местах,где местные жители активно протестовали удалось остановить незаконную застройку.
Joomla 1.6 Template
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian