Друк
PDF
25
вересня
2016

Капець українській фармацевтиці

alt

Сумнозвісного колишнього керівника КП “Фармація” Олега Клімова просувають на голову Держлікслужби України 
(ну в яку сферу не глянь – ну кругом корупція).

Геній вітчизняної фармації екс-генеральний директор столичного комунального підприємства “Фармація” Олег Іванович Клімов претендує на посаду голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Свого часу “геніальні” оборудки Олега Клімова, вразили навіть досвідченого регіонала Олександра Попова, який на той час був головою Київської міської державної адміністрації.

Під час реалізації соціального проекту столичної влади по запровадженню 30% дисконту на придбання ліків соціально незахищеними верствами населення в мережі аптек КП “Фармація” за Карткою киянина, виявилися дорожчі ніж в комерційних аптеках міста без усіляких знижок.

Після публічного розповсюдження зазначеної інформації заступник голови КМДА Руслан Крамаренко на своїй сторінці у мережі фейсбук навіть назвав “уродом” тодішнього генерального директора КП “Фармація” http://antikor.com.ua/articles/580-kp_farmatsija_obidelasj_na_zama_popova_iz-za_urodov

Проблеми з законом і діловою репутацією не завадили пану Клімову прийняти участь у конкурсі і подати свою кандидатуру на посаду голови Держлікслужби України.

На даний час Олег Іванович Клімов є головою правління громадської організації “Всеукраїнська фармацевтична палата” за якою стоять, ще більш одіозні постаті української фармгалузі такі, як екс-голова Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення Олексій Соловйов і його екс-заступники Інна Демчено та Андрій Захараш.

Таким чином команда люстрованих чиновників часів уряду Януковича-Азарова, просуваючи на посаду пана Клімова під прикриттям громадської організацією намагається отримати реванш і поновити свій вплив на фармацевтичний ринок та фармацевтичну галузь країни в цілому.

Екзамен для нового керівництва міністерства охорони здоров’я на чолі з Уляною Супрун, чи відбудеться реванш Олексія Соловйова і його команди та чи вдасться їм з Олегом Клімовим зробити з Держлікслужби нове всеукраїнське підприємство “Капець Фармація”?

Автор: Олександр Дядюк

Joomla 1.6 Template
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian