Друк
PDF
14
січня
2010

«Кияни об’єднуємось»: доки Черновецький мер – в небезпеці кожен сквер

 

16 січня 2010 р. об 11-00 біля станції метро «Дарниця» зі сторони універмагу «Дитячий світ» громадська організація «Кияни об’єднуємось» розпочне акцію «Доки Черновецький мер – в небезпеці кожен сквер».

Метою заходу є привернути увагу громадськості до події, що сталася на новорічні свята, коли невідомими було вирубано майже 1 га лісових насаджень в парку імені А. Малишка, а дана земельна ділянка рішенням Київради без проведення громадських слухань та врахування думки мешканців Дніпровського району, передана під забудову приватній фірмі для експлуатації та обслуговування торгівельних павільйонів.  

Окрім цього, громадська організація «Кияни об’єднуємось» проводитиме збір підписів за відміну рішення Київради про забудову даної території, а також вимагатиме від КМДА відновити всі дерева, що були знищені варварським способом.  

«Екологічна політика київської влади не витримує жодної критики. Подальша бездумна та хаотична вирубка зелених насаджень міста в результаті призведе до катастрофічних наслідків для міста та всіх його мешканців. Замість відновлення зеленого фонду столиці, політика влади спрямована на його планомірне знищення. У зв’язку з цим «Кияни об’єднуємось» вже направила відповідні заяви про вчинення даного екологічного злочину до правоохоронних органів та скарги до природоохоронних організацій міста» - заявив Максим Маньковський, перший заступник голови «Кияни об’єднуємось».  

Запрошуємо всіх представників громадських організацій, екологічних рухів, ЗМІ та мешканців Києва, яким небайдужа доля рідного міста прийняти участь в даній акції та висловити категоричне «ні» подібному відношенню до "легенів міста" – зелених насаджень, скверів та парків. Не залишайтесь байдужими до подібних проявів владного свавілля, оскільки наступним може стати сквер біля Вашого будинку.

Автор: Богдан Удовиченко

Comments (1) Comments are closed
Акция прошла очень успешно.Такой активности мы не ожидали.Спасибо всем! Закончить удалось только в 16-30!Промёрзли,но результатом довольны.Собрано около 1000 подписей,сейчас подсчитываем.На написание статьи сегодня ни у кого сил нет,но появилась статья в газете "Свiдомо",подробная и с фото.http://kiev.svidomo.org/journalists/koly-prypynjat-vyrubuvaty-parky.html .В дальнейшем смотрите анонсы на нашем сайте.Владимир Бондарь,Громадська організація «Кияни об’єднуємось"
Joomla 1.6 Template
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian