Друк
PDF
26
липня
2014

Більше половини нинішніх столичних забудов є незаконними - юрист

alt
Більше половини нинішніх забудов у Києві є незаконними і тимчасова спеціальна комісія Київради розглядає юридичні механізми, які дозволять їх скасовувати. Про це під час зборів всеукраїнської організації “Київське віче” сказав юрист-правозахисник Олександр Дядюк, передає УНН.
“Більше половини київських забудов є незаконними. Правильними є забудови колишніх промислових зон, які крупний забудовник комплексно забудовує, не вирубуючи парки, з усією інфраструктурою. Але так будувати можуть лише серйозні забудовники з великими інвестиційними капіталами. А інші забудовники викуповують собі ділянки, засипаючи кусками Дніпро, або вирубують кусок скверу, або вихоплюють собі ділянки під вікнами у пам’яток архітектури. Це все — незаконно”, — розповів Дядюк.
 
Він розповів, що для Київради непросто скасовувати власні рішення, адже Конституційний суд виніс рішення, що міські ради не можуть скасовувати свої попередні рішення. “Я запропонував комісії Київради щодо розгляду законності попередніх рішень Київради їх скасовувати через позови мешканців проти Київради. Якщо представники Київради за такими позовами прийдуть на суд та визнають, що були не праві, виділяючи землю під забудову, тоді суду доведеться задовольнити позов і рішення буде скасовано”, — розповів Дядюк.

Джерело: УНН

Автор: УНН

Joomla 1.6 Template
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian