ЗМІ про нас

Друк
PDF
16
серпня
2016

Біля Київської прокуратури пройшла «лежача акція»

alt

У Києві 15 серпня біля міської прокуратури пройшла акція під гаслом «Лежача прокуратура народу не потрібна». Активісти виступають проти передачі понад гектара землі на Глибочицькій 73-77 під незаконну забудову.
Друк
PDF
30
липня
2016

Громадські активісти обговорили проблему незаконних забудов

alt

 

Перший канал Українського радіо ‪#‎ур1‬. Радіоефір про незаконні забудови та самобуди. Останній тренд кримінальних забудовників - не тітушки, а тягання по корумпованих судах громадських активістів, що борються із самобудами. 

Учасники: координатор ГО "Кияни об'єднуємось" Володимир Бондар, експерт Інституту аналітики та адковації з Полтави Богдан Гавриш і ужгородський активіст, журналіст Ростислав Бегеш.

Друк
PDF
23
квітня
2016

Земля для учасників АТО: "сире" питання

alt

Бої на сході ще в розпалі, а в регіонах вже взялися роздавати землю учасникам АТО або їхнім сім'ям. За даними Державного агентства земельних ресурсів, уже ухвалені рішення щодо відведення земельних ділянок загальною площею 2467 га. Схожу практику запровадила і Київська міськрада 13 листопада, виділивши майже 11 гектарів землі в селищі Биківня Деснянського району столиці для учасників АТО.
Друк
PDF
07
серпня
2014

Довкола 30 забудов тривають протести

alt

17 липня місцеві жителі побилися з охоронцями будівельного майданчика на вул. Вільшанського, 2. Активісти виступають проти забудови єдиної зеленої зони в тому місці. Вважають, землю під елітне житло виділили незаконно. 4 липня жителі мікрорайону Позняки спалили дерев'яний паркан довкола майбутньої забудови. У столиці близько 30 будмайданчиків, навколо яких тривають протести, за оцінками експертів.
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian