Друк
PDF
29
вересня
2015

Кияни сказали владі: Досить!

 alt

Мешканці столиці провели мітинг за адресою Межигірська, 78 – там, де шахрайським чином незаконно будується житловий будинок замість… метро!

КНК Медіа продовжує своє розслідування. Кияни, які мешкають на Троєщині, мабуть вже ніколи не побачать біля своїх будинків лінію метрополітену.

Планування і будівництво троєщинської гілки метро, яке почалось ще у далекому 2008 році та було вже на півшляху від балачок до реально втіленого проекту, так до них ніколи й не дійде.

 А «подякувати» за це мешканці Троєщини можуть Ярославу Григоренку, колишньому депутату Подільської районної ради. Саме йому мають казати спасибі – бо його зусиллями сьогодні, замість естакади для потягів метро, зведено авторинок, ще якась ніби житлова споруда та великий рекламний напис: продаж квартир на Подолі!

КНК Медіа продовжує привертати суспільну увагу до цієї афери, розслідування якої ми розпочали кілька тижнів тому. 

Але ремонт, так званих житлових апартаментів, не припиняється, а у відділі продажу приємний жіночий голос заспокійливо просить почекати ще трошечки, бо в них деякі документи ще не готові. Деякі документи! Зауважимо, що 22 вересня ці «деякі» документи були головними на засіданні Подільського суду – будівля під арештом, а власники намагаються хоча б частково узаконити реконструкцію.

Обурені мешканці вийшли з пікетом за адресою Межигірська, 78, та сказали владі Києва: ДОСИТЬ! Ми всі вже бачили не раз подібні «лохотрони» і бачили сумні наслідки: сотні сімей, що втратили гроші та опинились на вулиці. Досить дурити власний народ, досить покривати аферистів та дозволяти їм руйнувати життя українців!

alt

Автор: Юлія Ткаченко

Joomla 1.6 Template
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian