Друк
PDF
25
січня
2015

Нам не байдужі наші діти!

alt

У понеділок, 26 січня, о 12-30, активісти громадської організації «Кияни об’єднуємось» вимагатимуть пояснень від Яремчука Миколи Андрійовича – головного лікаря Комунального некомерційного підприємства Клініко-діагностичного центру Оболонського району м. Києва, що знаходиться за адресою вул. Тимошенко, 14, з приводу звинувачень у вимаганні неправомірних грошових внесків від працівників закладу.
«Мені насрати на ваші дитячі відділення. Дитинство грошей не приносить, а мені потрібні гроші"-Директор Комунального некомерційного підприємства Клініко-діагностичного центру Оболонського району м.Києва Яремчук Микола Андрійович.

Всіх, хто має відмінну від цого діяча думку відносно здоров'я нашіх дітей щиро запрошуємо до нього на прийом у понеділок о 12-30. Цей в минулому лікар має припинити знищення дитячої медицини в районі.

ЗВЕРНЕННЯ ЛІКАРІВ:

Ми, лікарі та медперсонал Комунального некомерційного підприємства Клініко-діагностичного центру Оболонського району м.Києва, звертаємось до вас про допомогу.
Директор нашого підприємства, Яремчук Микола Андрійович, звернувся до всіх працівників підприємства в усній формі і став вимагати, з кожного лікувального кабінету, неправомірні внески (хабарі) у вигляді готівки.
Наприклад: басейн – 3000 грн/тиждень, інфекційний – 250 грн/тжд., кабінет УЗД – 250 грн/тжд., кабінет охорони зору – 250 грн/тжд. і т.п. А з деяких і до 600 грн/тиждень.
І все це при тому, що зовсім немає елементарних матеріалів для роботи (вата, спирт, миючі засоби…). Оклад (гола ставка) становить 800-900 грн/міс., при цьому всі надбавки (за вислугу років, за небезпечні умови праці і т.і.) зняті.
Його фраза : «Мені насрати на ваші дитячі відділення. Дитинство грошей не приносить, а мені потрібні гроші. Хто не згоден – може звільнятися і хай звільняє кабінет. У нас тепер нема зав відділеннями – вони всі менеджери і тому повинні принести мені на розгляд бізнес-план, - яким чином ви будете заробляти гроші». Але куди, на що і як будуть витрачатись ці гроші – невідомо.
Тому ми звертаємось до всіх небайдужих – захистіть звичайну районну дитячу поліклініку!
Не дайте нам перетворитися на приватну фірму пана Яремчука М.А.
Ми - не менеджери й економісти. Ми – звичайні медичні працівники.

 Подія у Facebook

Автор: ГО «Кияни об’єднуємось»

Joomla 1.6 Template
Joomla 1.6 Template
Russian English French German Italian Portuguese Spanish Ukrainian